Votek Otomotiv Kurulduğu yıldan bu yana Otomotiv Yedek parça sektöründe yükselen bir firma olmuştur. Sektörün öncü ve lider markasının sürekliliğinin sağlanmasında ve bu gelişimin arkasında insan gücünün ve kültürel sermayenin gerekliliğinin farkındayız. Bu yolda bizlerle birlikte yol almak isteyen arkadaşları VOTEK Ailesine katılmaya davet ediyoruz.

Eleman seçme ve yerleştirme sisteminin temel ilkesi, doğru zamanda, doğru yerde, uygun yetkinliklerde, kaliteli, VOTEK felsefesini, vizyonunu, misyonunu ve ilkelerini benimseyip uygulayabilecek, kendini, takımını ve şirketini geliştirecek, teknolojideki gelişmeleri takip eden, uygulayan eğitimli ve profesyonel insan kaynağını istihdam etmektir. Kişilerin işin teknik gereksinimlerine uygun özellikler taşıması yanında, çok yönlü olmalarına, öğrenmeye ve yeniliklere açık, insan ilişkilerinde iyi ve inisiyatif sahibi olmalarına dikkat edilir.

“VOTEK’ da herkes pazarlamacıdır” prensibine paralel olarak, işe alımlarda her çalışanın müşteriye gidebilecek ölçüde prezentabl olmasına, iyi iletişim kurma yeteneğine ve gerektiğinde satışçı kimliğine bürünebilecek bilgi ve yeteneğe sahip olmasına dikkat edilmektedir.

Şirketimize iş başvurusunda bulunmak için, görev almak istediğiniz pozisyonu belirterek, resimli özgeçmişinizi hr@votek.com.tr e-posta adresine gönderiniz.

UYARI : Sitemizde yer alan özgeçmiş oluşturma kısmı VOTEK Bilgi Sistemleri bölümü tarafından sağlanmaktadır. Bilgileriniz VOTEK İnsan Kaynakları veri tabanına kaydedilecek ve kurumumuz dışında hiçbir kimse bilgilerinize ulaşamayacaktır.